ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

АСОЦІАЦІЯ НОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ

ПРО АСОЦІАЦІЮ

Асоціація "Нової Економічної Освіти" діє на користь глобального розвитку та підвищення усвідомленості та лідерства в Україні, з основним фокусом на capacity development (розвиток капіталу) в різних сферах суспільства. Наша місія полягає в підтримці та сприянні розвитку суспільства у всіх критично важливих галузях, а також наданні необхідних інструментів, знань та ресурсів для сталого розвитку та відновлення країни.
Асоціація "Нової Економічної Освіти" працює для створення кращого світу, в якому різні сфери життя отримують підтримку та ресурси для зростання та розвитку, що призводить до загального підвищення якості життя та становить основу для сталого розвитку суспільства. Наша робота сприяє збільшенню капіталу України та розвитку її потенціалу у всіх сферах. Ми прагнемо збільшити вплив на суспільний розвиток, надаючи підтримку у таких ключових сферах, як державне управління, освіта, медицина, бізнес, аграрний сектор, сфера послуг і багато інших. Наша основна мета полягає в розвитку капіталу, який охоплює кадровий потенціал, інституційні зміни та ефективність в галузях, що впливають на життя громадян.
Після повномасштабного вторгнення асоціація активно сприяє розвитку громадського сектору та волонтерського руху, співпрацюючи з організаціями, які працюють з вразливими верствами населення та людьми, що пережили стрес. Ми надаємо їм ресурси, знання та підтримку для успішного виконання їхніх місій та працюємо разом на перемогу.

НАШІ ПРІОРІТЕТИ

Для досягнення мети аквтивно спрямовуємо свої зусилля на такі напрямки:

 • Глобальний розвиток 

  та підтвердження усвідомлення і лідерства в Україні. Ми зосереджуємося на розвитку капіталу в різних сферах суспільства.

 • Збільшення впливу на суспільний розвиток

  Ми надаємо підтримку у ключових сферах, таких як державне управління, освіта, медицина, бізнес, аграрний сектор, сфера послуг та інші.

 • 17-Browser-Interface-option

  Підтримка розвитку суспільства в усіх критично важливих галузях

  Ми надаємо необхідні інструменти, знання та ресурси для сталого розвитку та відновлення країни.

 • Створення значущого внеску в розвиток країни

  Ми працюємо над підвищенням рівня лідерства та кадрового потенціалу, інституційними змінами та підвищенням ефективності в галузях, що впливають на життя громадян. 

 • Сприяння розвитку громадського сектору та волонтерського руху

  Ми співпрацюємо з організаціями, які підтримують вразливі верстви населення та людей, що пережили стрес, надаючи їм ресурси, знання та підтримку для успішного виконання їхніх місій та сприяємо їхньому внеску в соціальний розвиток.

НАШІ ПРОЄКТИ:

Illustration
 • ПРОЄКТИ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

КЛЮЧОВИЙ ПРОЄКТ 2023 РОКУ:ГРАНТОВА ПРОГРАМА МАСШТАБУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІДЕРІВ - це унікальна можливість отримати підтримку для свого розвитку та реалізації. Здійснено за підтримкою Агенції Масштабуючого Коучингу Ірини Золотаревич 
Програма спрямована на те, щоб допомогти лідерам країни, які прагнуть змін, шукають шляхи підвищення власної ефективності та своїх організацій, готові до нового та усвідомлюють відповідальність за власне життя і розвиток.   Для тих, хто тримає в фокусі досягнення нових висот у бізнесі та суспільстві, а також мріє зробити свій внесок у розвиток України. Цей проєкт об’єднує людей які:

   впливають на розвиток бізнесу та трансформації в суспільстві;

  знаходяться в пошуках нових можливостей, ресурсів та енергії, потрібних для зміні

  прагнуть виходу на новий рівень розвитку;

  працюють над зміцненням та розвитком економіки країни.

Участь у проєкті

ГО «Центр «Розвиток КСВ» «TERRA. Курс на сталий розвиток»

В ході проєкту були проведені коуч-сесії з жінками-підприємницями України, які працюють над розвитком агро-бізнесу. Як результат учасниці створили чіткий план дій, отримали бачення подальшого розвитку та масштабування, зробили детальні прорахунки, а також отримали впевненість у власних силах та зрозуміли як діяти в стресових ситуаціях.

Участь у проєкті

«Масштабування діяльності для відбудови житла, зруйнованого війною»

Програма масштабування діяльності ОСББ для забезпечення організації життя в багатоквартирних будинках у воєнних умовах та в умовах можливого відключення від енергозабезпечення, розробку стратегічного плану на два роки задля організації більш ефективного використання власних ресурсів у нових реаліях.

Проєкт

По підсиленню роботи в команді компанії

та стрес-коучінг в умовах змін та оновленні стратегій бізнесу. Проєкт передбачав допомогу в плануванні, визначенні пріоритетних цілей та тактику роботи на майбутнє, з урахуванням трансформацій в командах. Мета коучинг-розмов: визначити ключові стратегічні фокуси у розвитку команди у 2023 році. Допомогти співробітникам переосмислити свої ролі в компанії та свій вплив на результати в бізнесі.

Проєкт

Для таборів біженців та вимушено переміщених осіб

Створення комплексної програми, розробка системи та відбір психологів для роботи з людьми, що втратили житло, близьких, зазнали фізичних та емоційних травм від війни.

 • ПРОЄКТИ НОВА ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА

 • Всеукраїнський соціальний проєкт"Школа фінансової грамотності і підприємництва":

  Спільний соціальний проєкт для дітей з малозабезпечених сімей від дитячої бізнес-школи «Дітки-Монетки», компаній - партнерів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Amway, Ерсте Банку. У рамках проєкту було проведено навчання основам фінансової грамотності та підприємництва дітей з малозабезпечених сімей і сиріт, що навчаються в школах-інтернатах, дитячих будинках . Навчання педагогів викладання курсу «Фінансове виховання» у соціальних навчальних закладах. У проєкт охоплено 30% соціально незахищених дітей з-поміж усіх, які проживають у школах-інтернатах та дитячих будинках України.

 • Шкільний курс «Фінансове виховання». Навчальний посібник для учнів загальноосвітніх шкіл.

  Програму курсу «Фінансове виховання» розраховано на факультативне викладання основ фінансової грамотності та підприємництва у 7-8 класах загальноосвітніх шкіл. Курс дає основні уявлення та найважливіші практичні навички у галузі фінансів, які потрібні сучасним людям.

 • Тренінг для освітян соціальних навчальних закладів

  Програма навчання вчителів методики курсу та проведення ними «Тижня фінансової грамотності та підприємництва» для підлітків-вихованців шкіл-інтернатів.

 • Tents-camp-nature-outdoor-adventure

  Табір фінансової грамотності

  Дводенна програма з основ фінансової грамотності та підприємництва для дітей та підлітків 9-14 років. Основна мета: ознайомитись з базовими фінансовими поняттями та термінами, розвинути фінансове мислення та критичне ставлення до фінансових рішень, навчити дітей основам фінансового планування та управління особистими фінансами.

 • Тренінг з фінансової грамотності для сиріт

  Тренінг з фінансової грамотності для сиріт був націлений на надання дітям-сиротам базових фінансових знань та навичок, необхідних для успішного життя в сучасному світі, формування поняття про фінансову грамотність та фінансову самостійність.

КНИГИ

 • КНИГИ З РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

  автор: Ірина Золотаревич

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
 • КНИГИ З РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ТА ДОРОСЛОГО МИСЛЕННЯ

  автори: Сергій Біденко та Ірина Золотаревич

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ПУБЛІКАЦІЇ

Наші публікації в різноманітних виданнях та інтернет-ресурсах:

1. Золотаревич І. Моя мета – навчати людей у всьому світі масштабувати своє життя.businesswoman.org.ua

2. Золотаревич І. Ефективність без стресу.nv.ua

3. Золотаревич І. Я допомагаю масштабувати особистість.youtube.com

4. Ковпак Г. Що таке емоційне вигорання та як вернутися в нормальний стан. 5 кроків.segodnya.ua

5. Жіноче лідерство: 5 питань до себе для розвитку.marieclaire.ua

6. Ковпак Г. Що таке страх бідності та як його побороти: три ефективних способи.segodnya.ua

7.Третина вихованців інтернатів і дитбудинків вивчатиме "ДОМАШНЮ ЕКОНОМІКУ".ukrinform.ua

8.Тиждень фінансів в Україні.detki-monetki.biz

9. Мінсоцполітики запрошує до участі у п’ятому Всеукраїнському тижні фінансової грамотності.msp.gov.ua

10. Саранча, І. Г.; Довгаленко В. Л. Формування соціальної компетентності дітей-інвалідів на заняттях з "Фінансового виховання".enpuir.npu.edu.ua

11. Біденко С. Фінансова грамотність українців: було б чим керувати.epravda.com.ua

ПАРТНЕРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ АГЕНЦІЇ МАСШТАБУЮЧОГО КОУЧИНГУ

Illustration

Як війна вплинула на лідерів в українських компаніях? 

жовтень 2023

Лояльність до роботодавця підвищилась, однак зросла необхідність...

Illustration

Чи задоволені топ-менеджери українських компаній своєю роботою?

грудень 2021

57% опитуваних топ-менеджерів не можуть побудувати вкрай необхідний життєвий...

Illustration

Новий вимір стійкості: аналіз потреб жінок, тимчасово переміщених внаслідок війни в Україні

листопад 2023

Дослідження ключових потреб тимчасово переміщених через війну українок...

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 • Міжнародна Школа Масштабуючого коучінгу Ірини Золотаревичzolotarevych.com

 • Коучингова Агенція “МАСШТАБ”zolotarevych.com/agency

 • Громадське об'єднання Ліга коучів

НАШІ КОНТАКТИ:

Юридична адреса:
02002, Україна, м.Київ, вул.Флоренції, 5,