Чи задоволені топ-менеджери українських компаній своєю роботою?

21 Грудня, 2021 

57% українських топів не мають балансу “життя-робота”Міжнародна Агенція Масштабуючого коучингу Ірини Золотаревич у партнерстві із Українською дослідницькою компанією Gradus Research провели опитування серед топ-менеджерів та властників українських компаній щодо задоволеності своєю роботою.
За результатами опитування:84% респондентів пишаються тим, що вони є частиною компанії 81% усвідомлюють свою цінність 80% можуть проявляти свою суперсилу.
78% вважають, що їх думка враховується при прийнятті важливих рішень68% задоволені рівнем своєї винагороди.26% планують змінювати роботу
56% незадоволені кількістю та якістю зворотного зв'язку від власника бізнесу 41% незадоволені рівнем свободи своїх дій.47% – незадоволені взаємодією та якістю спілкування з власником бізнесу.
57% не можуть тримати баланс “робота-життя”. Тобто маємо людей, що не можуть побудувати вкрай необхідний життєвий баланс.
Топ-менеджмент переймається тими самим питаннями, що і їхні підлеглі, Недотримання балансу «робота-життя» найбільш виражене серед жінок та топів, що працюють у компаніях менше трьох років. А рівнем повноважень серед топ-менеджерів значно більше незадоволених у віці від 41 до 60 років.
Виявляється така тенденція, що пов'язана із віковим показником: незадоволеність кількістю та якістю зворотного зв'язку від власника бізнесу найбільш виражена серед жінок та топів після 40 років – це 59%. Тим, кому ще не виповнилося сорок, теж незадоволені, але таких на 10% менше.
ВИСНОВКИ. Незадоволеність керівників тягне за собою нестійкість бізнесу в період змін, – що наразі й відбувається. Після аналізу отриманих даних, з’ясували три стовпи, на які можна і треба спиратися. Мова йде про гнучку систему управління, партнерство та емоційне здоров'я керівника.
Власникам бізнесів слід звернути увагу на тренди, які показує статистика. Адже від того, як почувається топ-менеджмент компанії, багато в чому залежить клімат у колективі в цілому.
Формат опитуванняОпитування було проведено Міжнародною Агенцією Масштабуючого коучінгу Ірини Золотаревич та дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку Gradus. Період проведення поля: липень 2021 року. Розмір вибірки: 102 респонденти.
В досліджені прийняли участь топ-менеджери компаній різних секторів економіки, зокрема: фінанси, банки, юридична діяльність (15%), реклама, ЗМІ, маркетинг, дослідження (11%), програмування, IT (11%), освіта, виховання (11%), рітейл (5%), продукти харчування (5%), агропромисловий комплекс (4%) тощо.

Що б завантажити повну версію дослідження, вкажіть ваш еmail

Протягом 10 хвилин на вашу електронну адресу надійде лист із розширеною версією дослідження.

Дякуємо!

Повна версія дослідження відправлена вам на електронну пошту

Can't send form.

Please try again later.