УКРАЇНА. СТІЙКІСТЬ. НОВІ СТРАТЕГІЇ БІЗНЕСУ

ГРАНТОВА ПРОГРАМАМАСШТАБУВАННЯУКРАЇНСЬКИХ ЛІДЕРІВ

від Агенції Масштабуючого коучингу Ірини Золотаревич

ГРАНТОВА ПРОГРАМА МАСШТАБУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІДЕРІВ - це унікальна можливість отримати підтримку для свого розвитку та реалізації. Здійснено за підтримкою Агенції Масштабуючого Коучингу Ірини Золотаревич 
Програма спрямована на те, щоб допомогти лідерам країни, які прагнуть змін, шукають шляхи підвищення власної ефективності та своїх організацій, готові до нового та усвідомлюють відповідальність за власне життя і розвиток.   Для тих, хто тримає в фокусі досягнення нових висот у бізнесі та суспільстві, а також мріє зробити свій внесок у розвиток України. Цей проєкт об’єднує людей які:

   впливають на розвиток бізнесу та трансформації в суспільстві;

  знаходяться в пошуках нових можливостей, ресурсів та енергії, потрібних для зміні

  прагнуть виходу на новий рівень розвитку;

  працюють над зміцненням та розвитком економіки країни.

ПОДАТИСЬ НА ГРАНТ У 2024 році можливо з 15 лютого 2024 року.

Грант для масштабування лідерів включає в себе:

  персональну стратегічну сесію;
  план розвитку лідерів: шлях з точки А в точку В, набір максимально ефективних інструментів масштабування;
  індивідуальний коучинг з міжнародним коучем ICF;
  групова коуч-сесія для всіх учасників проекту;
  участь в міжнародній онлайн конференції.

ЦЕ ДЛЯ ВАС ЯКЩО:

 • Ви готові змінюватись

  і впливати на розвиток бізнесу та трансформації в суспільстві

 • Ви будуєте стратегію розвитку

  і знаходитеся в пошуках нових можливостей, ресурсів та енергії, потрібних для змін

 • Ваша компанія / бізнес зазнала негативного впливу війни

  і потрібен поштовх для виходу на новий рівень розвитку

 • Ви хочете використати

  інструменти коучингу на цьому шляху

ОРГАНІЗАТОРИ

Міжнародна Агенція Масштабуючого Коучингу Ірини Золотаревич

Наша місія – допомагати всім, хто прагне до розвитку, шукає шляхи підвищення власної ефективності, готовий до змін та усвідомлює свою відповідальність за власне життя.Наші коучі – професіонали, що пройшли навчання у Школі масштабуючого коучингу та отримали сертифікати ICF (International Coaching Federation).

Партнери проекту:Всеукраїнське Громадське Об'єднання Асоціація нової економічної освіти.ГО "Ліга коучів"

Illustration

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ГРАНТ ДЛЯ МАСШТАБУВАННЯ ЛІДЕРІВ?

ПОДАТИСЬ НА ГРАНТ У 2024 році можливо з 15 лютого 2024 року.

Старт проекту:

15.02.2024РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ-2023

10 березня 2023 оргкомітет ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ МАСШТАБУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІДЕРІВ та Агенція Масштабуючого коучингу Ірини Золотаревич завершили прийом заявок та провели відбір учасників, які отримали Грант для масштабування лідерів.

Учасники, які отримали Грант:


1. Васильєва Надія, Директорка ГО «Інститут цифрової трансформації». Сфера діяльності: цифрова економіка та трансформація, еко система, стартапи.2. Горбаль Наталія, Партнерка АО «Арцингєр». Сфера діяльності: адвокація.3. Клочко Олена, Директорка з маркетингу «Mitsubishi-motors Україна». Сфера діяльності: маркетинг.4. Коваль Наталія, Голова, співвласниця Фермерського господарства «Юпітер». Сфера діяльності: фермерська, аграрна, харчова.5. Круглик Богдан, Директор, СЕО «Frendt LLC». Сфера діяльності: аграрна.6. Лимонова Наталія, Founder, CEO «GIOS» Сфера діяльності: освітній стартап.7. Майборода Алла, Медичний директор ТОВ «Лайфскан». Сфера діяльності: медицина.8. Погребна Наталія, Директорка Департаменту економіки Київської обласної військової адміністрації. Сфера діяльності: державне управління та економіка.9. Політикін Микола, Директор ТОВ «Місто Енерджі». Сфера діяльності: енергоефективність.10. Ситніченко Яна, Власниця ФОП Ситніченко, ТМ Creative Wood. Сфера діяльності: виробництво та дистриб’юція виробів з деревини.


Дякуємо благочинцям, які підтримали масштабування українських лідерів

ПАРТНЕРИ

• 100 років тому вперед та Євгену Клопотенко • Центру кінезіології та остеопатії Дмитра Бондарука• Агенту краси Онлайн-магазину нішевої та люксової парфумерії• Шопінг {простір} KAPSULA• Premier Palace Hotel Kyiv 5* 

ПРИВАТНІ БЛАГОЧИНЦІ

ДОСЯГНЕННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ

Наталія Коваль.Голова, співвласниця Фермерського господарства «Юпітер».У 2012 році ми разом із чоловіком придбали приміщення збанкрутованого підприємства та створили молочну ферму "Пані Юпітер". Ферма займала 8 гектарів та виробляла 7 тонн молока на добу, виготовляла крафтові сири, мала кондитерський цех та розвивала туризм. У квітні 2022 року ферма потрапила під окупацію, було втрачено електропостачання та виживали завдяки генератору та обмеженій дійці корів. Це був дуже важкий час: село, в якому залишилося близько 300 – 400 жителів, виживало завдяки молоку, сирам та хлібу з місцевої ферми, яку містили близько 12 працівників. Ми були змушені законсервувати корів, припинили запліднення. Ферма втратила понад 130 голів, бо не змогли надати їм ветеринарного догляду, препаратів, вітамінної підтримки, навіть нормальної збалансованої їжі не було, бо під час окупації не мали можливості заготовити корми.Після деокупації головна задача була – зберегти те, що залишилось та повернути працівників. Ми шукали різні ресурси, шукали державної підтримки, брали участь у грантових програмах для розвитку українських господарств.Навесні 2023 я взяла участь у грантовій програмі масштабування українських лідерів, де мала індивідуальну роботу з коучем. Як результат роботи у цьому проєкті усвідомила, що найголовніше – зібрати себе до купи, знайти точку опори та розставити пріоритети й покроково рухатись від однієї маленької мети до іншої. Вдалось знайти власні джерела енергії, забезпечити підтримку команди та досягти певних успіхів. На все знадобилось чимало часу та зусиль, але вже 2024 рік зустрічали із зовсім іншим настроєм. Попереду ще багато роботи, але вже є сили та бажання працювати, розвиватись, налагоджувати нові зв’язки та відстоювати інтереси ферми на різних рівнях. Є непереборне бажання відновити свої позиції на ринку.

Богдан Круглик , Директор, СЕО «Frendt LLC».
Для мене особисто коучинг став ключовим етапом трансформації. Я здобув нові навички та змінив своє ставлення до публічних виступів, а також взаємодії з колегами. Завдяки коучингу я зміг визначити свої цілі та амбіції, а основне питання "Щоб що та для чого це мені" стало ключовим в моєму самопізнанні.

Ці позитивні зміни перетворилися на конкретний успіх у бізнесі. Наша компанія вийшла в публічність, потрапила до списку Forbes Ukraine NEXT 250, зберегла та розширила робочі місця, відкрила нові напрямки та забезпечила стійкий ріст обсягів. Одним із ключових досягнень стало отримання 3-х грантів, зокрема сертифікація за стандартами ISO, що підвищило статус компанії. Також були розроблені два нових консалтингових продукти - Цифрова ЕВІDA та Цифрова трансформація поля.

У результаті цих інновацій валовий дохід компанії зрос на 45%, що свідчить про успішні результати та високу популярність нових продуктів. Запроваджено новий навчальний центр, що дозволило розширити можливості для професійного росту співробітників.

Для мене коучинг асоціюється з самопізнанням, стрес-менеджментом та підтримкою у викликах. Кожна сесія принесла не лише користь для бізнесу, але й позитивні зміни в моєму особистому та професійному житті. Кожен може знайти унікальний підхід до коучингу, що враховує його індивідуальні потреби та амбіції.

НА ЩО ЗДАТНИЙ КОУЧИНГ:Марина Саприкіна, керівниця експертної організації Центр "Розвиток КСВ".