0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Майстер-клас
ЯК ЗБІЛЬШИТИ ЕФЕКТИВНІТЬ, СТІЙКІСТЬ І ДОХІД,ЗАЛИШАЮЧИСЬ У ОСНОВНІЙ ПРОФЕСІЇ: 8 компетенцій коучингу,що актуальні під час війни

25 Квітня о 19:00 (Київ)

Illustration
  • Давати людям та впливати більше 


  • Реалізовуватись та заробляти 


  • Отримувати повагу та подяки 


  • Зберігати поточну роботу та посаду


Скільки я можу заробляти як коуч?

Скільки сеансів коучингу проводить коуч після навчання? 

За даними міжнародних досліджень, у середньому коуч проводить від 12 до 20 сесій коучингу на тиждень. 
Навантаженням управляєте ви самі.

Скільки коштує одна сесія?

Середня вартість сесії коучингу в світі за даними досліджень ICF - 244 долари США. Ми рекомендуємо нашим студентам пропонувати своїм клієнтам перші сесії не менше ніж за 100 доларів, поступово підвищуючи вартість до комфортного для вас рівня. Деякі наші студенти навіть під час навчання пропонують своїм клієнтам сесії за ціною від 150 до 200 доларів.

Що ви отримаєте у результаті майстер-класу?

КОМПЕТЕНЦІЇ

Нові компетенції для розширення своєї експертності.Як допомагати людям досягнути результатів?Як розпаковувати найкращі життєві сценарії?

НЕЙРОПРАКТИКУ

Як використовувати нейромедіатори для підвищення ефективності коучингу?Які техніки нейронауки допоможуть вам та вашим клієнтам досягти кращих результатів?Як інтегрувати нейропсихологічні принципи у вашу роботу для зростання доходу?

ПРО КЛІЄНТІВ

Як з першого дня почати працювати з клієнтами без затрат?
Яку схему вибрати для побудови великого коучингового бізнесу?
Як почати працювати із найуспішнішими людьми у світі?

Оберіть зручний для вас месенджер для реєстрації:

Майстер-клас спеціально для:

Тих, хто вже має професію

Розширте лінійку своїх послуг, підвищіть чек та особистий розвиток

Тих, чия робота пов'язана із комунікаціями з людьми

Оволодійте новими інструментами для підвищення ефективності комунікацій

Тих, кому важливо допомагати іншим людям

Зробіть свою пристрасть до допомоги іншим вашою кар'єрою!

Artboard 16

Тих, хто прагне збільшити свій дохід

Додайте гнучку та вдячну професію в своє життя

Illustration

Ірина Золотаревич

Засновниця та провідна викладачка Школи Масштабуючого Коучингу

● Професіональний сертифікований коуч МCC (Master Certified Coach) ICF● Ментор-коуч міжнародного рівня● Автор 5-крокової моделі трансформації мислення● Екс-радник Прем'єр-Міністра України● Автор 8 книг з розвитку мислення● Викладач програм MBA та міжднародних відносин● Провідний експерт з масштабування особистості та бізнесу● Коуч коучів, психолог, соціолог, експерт з комунікації● Спікер TEDx● Автор шкільної програми з фінансової грамотності та підприємництва● Диплом CIPR, програма Stanford University

ЗАБЕРІТЬ ексклюзивний Тест перевірки здатності до коучингу

Illustration

Зареєструйтеся у зручному для вас месенджері:

3 головні теми майстер-класу

Підсилення впевненості, розгляд найпоширеніших страхів і сумнівів

Практичні методи та вправи для розвитку впевненості в собі як коуча, підвищення віри в власні можливості та переосмислення власного досвіду.

Баланс між професіями

Навчимося організовувати свій час та ресурси, щоб ефективно поєднувати дві кар'єри, уникати професійного вигорання і зберігати енергію для особистого життя.

Стратегії залучення клієнтів та встановлення цін

Практичні поради щодо пошуку перших клієнтів, встановлення цін на свої послуги та ефективного маркетингу в галузі коучингу.

Приєднуйтеся до нас, і розпочніть свій шлях до особистого розвитку, фінансової незалежності та допомоги іншим досягти їхніх мрій!

Оберіть зручний для вас месенджер для реєстрації:

ВІДГУКИ

Від наших студентів, які пройшли навчання з коучингу в Школі масштабуючого коучингу.

Надія Лаптєва

Level 1

Школа масштабуючого коучингу Ірини Золотаревич - для мене найсильніша на світовому ринку. Протягом 3 місяців навчання отримуєш знання нової професії і проходиш практику з реальними клієнтами. Дуже багато практичних занять, матеріал засвоюється швидко і легко. У кожному викладачі відчувається бажання передати знання і велика турбота про студентів. Лекції пролітають на одному диханні, ти чекаєш їх з нетерпінням і бажанням брати участь. 
У школі відбір лише мотивованих студентів, групи дуже сильні, ми стаємо друзями на все життя. Це дуже цінно - студенти і викладачі відкриті для спілкування після завершення навчання. Ти отримуєш не лише професію, а й друзів. Підтримка та любов команди школи протягом і після навчання. Дякую за можливість навчання в Школі масштабуючого коучингу Ірини Золотаревич!

Світлана Карпова

Level 1

Курс масштабуючого коучингу для мене – це, перед усім, мега якісні знання та практика, з якими можна впевнено робити крок у нову професію.

Школа коучингу від Ірини Золотаревич – це високий рівень не лише викладачів, але і студентів, і, відповідно, неймовірно розвиваюча та дружня атмосфера.

Для мене важливим було не лише насичення занять, а й структура подачі матеріалу, при якій студенти поглиблюються в професію максимально екологічно, з осмисленням матеріалу та без перевантаження.

Кайфую, літаю від отриманих професійних знань! Від отриманих інсайтів та змін у способі мислення!

Коучинг став для мене інструментом допомоги собі та близьким, однозначно змінився рівень розуміння життєвих ситуацій, і з'явилось масштабне бачення майбутнього.

Ірина Пшенна

Level 1

Школа ефективно навчає застосуванню коучингових інструментів як для навчання нової професії, так і застосуванню цих інструментів у бізнес діяльності.

Тетяна Щербіна

Level 2

Це однозначно мій особистий та професійний ріст. У мене відбулося зміна оточення, прийшли нові клієнти. Я почала ширше використовувати коучинговий підхід при роботі з командою (в аудіторії), а також інтегрувала його у щоденну комунікацію в сім'ї та з партнерами.

Для мене це стало найкращою інвестицією. І я продовжила навчання на інших рівнях.

Окрема подяка команді. Робота відбувається слажено і продуктивно.

З гордістю можу сказати, що масштабування моєї особистості відбулося під час навчання.

Вікторія Михайле

Level 2

Дякую, що все збіглося, і я стала студенткою школи саме в цей непростий час і саме в цьому стані відкриття нового себе на новому етапі свого життєвого шляху. Завдяки навчанню я здобула нові знання, побачила раніше звичні і глибоко увійшовші в моє життя речі під іншим кутом, ознайомилася з новими практиками та методиками, зустріла цікавих людей (студентів та викладачів). Коучинг - неймовірно потужний інструмент для реалізації дій та отримання результату. І що важливо, саме твоїх дій та твого результату. Інвестування в себе - це найвірніша та найприбутковіша інвестиція. А коучинг - одна з них.

Що таке коучинг?

Масштабуючий коучинг – це система, яка навчає клієнта не просто вирішувати його поточне завдання, а передбачати подібні виклики у майбутньому і управляти ними. Масштабуючий коучинг працює не на рівні проблеми клієнта, а на рівні системи, в якій ця проблема виникла.

● Коучинг ICFміжнародний стандарт роботи коуча на основі 8 компетенцій, які забезпечують максимально ефективну роботу над завданням клієнта.

● Що очікувати від коучингу: розширення бачення ситуації, розвиток стратегічного мислення, розвиток критичного мислення, розвиток емоційного інтелекту, перегляд завдання та його критеріїв, визначення максимально точних цілей, формування стратегії та тактики їх досягнення, розвиток здатності досягати запланованого максимально ефективним шляхом, включаючи умови обмежених ресурсів. Коучинг працює з силою та потенціалом клієнта/команди/компанії, сприяючи масштабуванню успішних сценаріїв та формуванню нових.

Як проходить навчання масштабуючому коучингу

● Ми навчаємо 8 компетенціям коуча ICF - це найвищий світовий стандарт коучингу та інструменти масштабуючого коучингу.
● Масштабуючий коучинг - це система, яка навчає клієнта не просто вирішувати його поточну задачу, а передбачати схожі виклики у майбутньому та управляти ними. Масштабуючий коучинг працює не на рівні проблеми клієнта, а на рівні системи, в якій ця проблема виникла.
● Ми навчаємо проводити коучинг-сесії та працювати з клієнтом системно, створюючи комплект з необхідної кількості сесій у ефективні програми.
● Ми навчаємо працювати над системним результатом динамічно. Досвід та дослідження підтверджують, що для вирішення завдання та формування стійкої навички вирішувати його самостійно, досить 5-7 зустрічей з досвідченим коучем і 8-15 з коучем, який отримав якісну освіту, але ще набирає досвід. Більше не потрібно роками відвідувати сесії, якщо коуч отримав якісну освіту.

Отже, в Школі масштабуючого коучингу ми навчаємо:

● Структурі професійної коучинг-сесії● Постановці сильних питань● Системі надання зворотного зв'язку в коучинг-форматі● Створенню тиші та пауз у роботі для пошуку клієнтом рішення та рефлексії● Розвитку клієнта: технологіям, за допомогою яких коуч сприяє потрійномому навчанню клієнта під час сесії● Формуванню середовища безпеки, в якому клієнт розкривається● Способам впровадження інсайтів та рішень, отриманих на сесії, в життя і проекти● Способам прогнозування та оцінки ефективності рішення завдання клієнта● Підтримці довгострокового результату клієнта● Використанню допоміжних інструментів: історій, метафор для роботи в стресових умовах


● Формат навчання:- Теорія - формат відео, самостійний перегляд у зручному режимі- Практика (90% навчання) відпрацьовується в групі та міні-групах з викладачем, тьюторами та спостерігачами

● СИСТЕМА НАВЧАННЯ В ШКОЛІ МАСШТАБУЮЧОГО КОУЧИНГУ пройшла міжнародний аудит ICF і підтверджена як відповідна міжнародним стандартам ICF
● Випускники отримують сертифікат міжнародного зразка ICF

Зареєструйтеся у зручному для вас месенджері:

Якою буде моя система роботи як коуча?

Кожен коуч проводить сесії, ви самі визначаєте їх тривалість, в середньому сесія триває від 45 до 60 хвилин

Зазвичай сесії проводяться один раз на тиждень.

Тривалість співпраці: деякі коучі працюють "під запит", по одній сесії, але ми рекомендуємо узгоджувати з клієнтом роботу на тривалість від 5 до 15 сесій для стійкого результату.

Робота здійснюється на основі системи масштабуючого коучингу та 8 компетенцій ICF.

У коучингу прийнято оплачувати роботу коуча наперед, тобто узгоджувати з клієнтом оплату програми до її початку.

Реєструйтесь у зручному месенджері та долучайтесь до спільноти успішних людей:

Відкрийте для себе нові можливості!